A jak ja mogę pomóc ?

Wszystko co myślicie o zaprezentowanym na stronie projekcie motocykla.

A jak ja mogę pomóc ?

Postprzez wiktor83 » Pt gru 04, 2009 7:22 pm

Witam

Na wstępie gratulację za udany projekt.
Zapewne wielu odwiedzających zarówno stronę jak i forum zadaje sobie (mam taka nadzieje) pytanie postawione przezemnie w temacie postu. Jak mogę pomóc ?
Co moge zrobić żeby wspomóc konstruktorów w ich pracach ?

Oczywistym sposobem pomocy jaki przychodzi mi do glowy jest ....cegiełka, darowizna....

Czy istnieje jakies konto lub ewentualnie inny sposób na wsparcie idei Polskiego motocykla (oczywiscie z silnikiem jj2s)?


Żeby nie rozpoczynać nowego wątku mam jeszce jedno sugestię.
Prototyp prototypem. Zgadzam sie ze musi byc "szalony" żeby pokazać światu potencjał silnika i zdolności konstruktorów.
Ale moze równolegle dało by sie zaprojektowac "motocykl dla ludu" ? Powiedzmy coś z o połowe mniejsza pojemnością, niekoniecznie w ukladzie x4 (moze bokser? ) Coś tanśzego i bardziej dostępnego dla pzreciętnego Kowalskiego ?

Pozdrawiam serdecznie i narazie wspieram jedynie duchem Idee motocykla JJ2S.

wiktor83
wiktor83
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz paź 29, 2009 9:55 pm

Re: A jak ja mogę pomóc ?

Postprzez ADI » Wt paź 19, 2010 11:12 pm

Witam!

W sumie i ja się zapytam, czy jakoś nie mogę pomóc.
Z zawodu jestem mechatronikiem, na co dzień zajmuję się projektowaniem układów elektronicznych i czy jakoś moja wiedza w któryś kwestiach by wam się nie przydała?
Najlepiej radzę sobie z elektroniką czyli mógł bym zaprojektować układy sterowania itp.

Pozdrawiam
ADI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 11:06 pm

Re: A jak ja mogę pomóc ?

Postprzez golot » Cz paź 28, 2010 7:21 pm

witam serdecznie

o projekcie dowiedziałem się już jakiś czas temu
przyglądam się od jakiegoś czasu i niestety muszę zauważyć że niewiele się dzieje
a może po prostu nie widać że coś się dzieje

są jakieś konkretnie potrzeby by mógł powstać choć kawałek prototypowego polskiego motocykla lub silnika
ze swojej strony mogę powiedzieć że można czasem namówić na współpracę nawet duże firmy
mnie się udało z FŁT Kraśnik.
wiem że z projektem całego motocykla (silnika) nie jest tak łatwo jak z projektem łożyska
jeśli będę w stanie w jakikolwiek sposób pomóc jestem do dyspozycji

pozdrawiam Paweł G - golot
golot
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 7:11 pm

Re: A jak ja mogę pomóc ?

Postprzez BartoszP » Cz paź 28, 2010 8:46 pm

Witam!

Gratuluje bardzo ciekawego projektu!
Zajmuje sie modelowaniem w 3D oraz tworzeniem symulacji kinematycznych, jak i badaniem projektow w przy pomocy modulow MES. Z radoscia pomoglbym przy projekcie tego typu.
Sam od pewnego czasu zajmuje sie tematyka silnikow dwusuwowych i mysle, ze moje rysunki moglyby byc przydatne.

Pozdrawiam serdecznie,
Bartosz Parczynski
BartoszP
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 8:39 pm


Powrót do Motocykl JJ2S X4 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

cron