Jak się sprawy mają

Wszystko co myślicie o zaprezentowanym na stronie projekcie motocykla.

Re: Jak się sprawy mają

Postprzez ADAM_J » Pn lis 21, 2011 6:16 pm

mam takie dwa pomysły:

po pierwsze może spróbować zrobić tak jak było z motocyklem DODGE TOMAHAWK i Munch Mamut 2000 które wszystkie były sprzedane zanim zostały wyprodukowane. Być może coś takiego by się udało? Może znaleźli by się chętni kolekcjonerzy i pasjonaci nie tylko z Polski ale z całego świata? Chcieli by mieć jeden z pierwszych na świecie egzemplarzy tego motocykla. Była by to jakaś seria limitowana np 100szt dodatkowo z jakąś "szlachetną" np ze srebra tabliczką z numerem podziękowaniem i danymi właściciela?

po drugie:
Sprawy jakiś badań, projektów części,projektów narzędzi, zaproponować np. jako prace naukowe dla uczelni technicznych. Po co student który robi prace magisterską z obróbki plastycznej ma projektować jakieś narzędzia "do niczego" jeśli może zaprojektować tłocznik na zbiornik do JJ2s X4 500 itp? Jego kolega z wydziału elektrycznego może zaprojektować instalację elektryczną.
Myślę że uczelnie np. Politechnika Poznańska ,Wrocławska itp. były by zainteresowane współpracom.

pozdrawiam
Adam
ADAM_J
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 5:51 pm

Re: Jak się sprawy mają

Postprzez Furious » Pn kwi 30, 2012 9:52 pm

Witam. Jako zaczarowany wizją POLSKIEGO motocykla z genialnym pomysłem, pasjonat motocykli czekam niecierpliwie na kolejne wieści. Czy jest możliwe podanie jakiejś daty w której dowiemy się dalszych planów i kroków ??

Z pozdrowieniami
Maciek

Edit:

Dlaczego nie ma żadnych nowych wiadomości ??
Furious
 
Posty: 6
Dołączył(a): So paź 08, 2011 10:24 pm

Re: Jak się sprawy mają

Postprzez dani1234 » Cz wrz 06, 2012 1:50 pm

A może spróbuje Pan poszukać szczęścia na kickstarterze?
dani1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 1:48 pm

Re: Jak się sprawy mają

Postprzez Furious » Pn wrz 10, 2012 9:46 pm

Zapraszamy na www.fb.com/jj2sx4500jjsdesign Tam jest wszystko wyjaśnione na temat kickstartera.
Furious
 
Posty: 6
Dołączył(a): So paź 08, 2011 10:24 pm

Poprzednia strona

Powrót do Motocykl JJ2S X4 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron